Battery for Samsung Mobile
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 1800 mAh; 6,6 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 50 mm |
| Højde | 58 mm |
| Dybde | 5 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 83 mm |
| Pakkedybde | 59 mm |
| Pakkehøjde | 11 mm |
| Pakkevægt | 36 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Antal | 1 |
| Kompatible produkter | Samsung Xcover 2 GT-S7710 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |