Battery for LG Mobile
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | LG |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 1540 mAh; 5,7 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 42 mm |
| Højde | 74 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 94 mm |
| Pakkedybde | 61 mm |
| Pakkehøjde | 14 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Pakketype | Kasse |
Tekniske detaljer
| OEM-kode | BL-44JN |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Kompatible produkter | Optimus Black P970 |
| Antal | 1 |