Battery 3.81V 0.858Wh
Vægt & størrelser
| Bredde | 42 mm |
| Højde | 74 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 42 mm |
| Pakkedybde | 74 mm |
| Pakkehøjde | 74 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Bredde | 42 mm |
| Højde | 74 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 200 g |
| Pakkebredde | 42 mm |
| Pakkedybde | 74 mm |
| Pakkehøjde | 74 mm |
| Pakkevægt | 300 g |