Varta 57955 101 111 oplader til mobil enhed Universel Hvid Vekselstrøm Hurtig opladning Indendørs
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal micro-USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Trådløs opladning | Ingen |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Hurtig opladning |
| Oplader type | Indendørs |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| USB strømforsyning | Ja |
| Funktionsprincip | Kontakt |
| USB strømforsyning op til | 38 W |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Plug and play | Ja |
| Galliumnitrid (GaN) transistorer | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Vekselstrømsadapter strøm | 38 W |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3 A |
| Strømstiktype | Type C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 101 mm |
| Dybde | 30,7 mm |
| Højde | 36,1 mm |
| Vægt | 36 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 199 mm |
| Pakkedybde | 83 mm |
| Pakkehøjde | 38 mm |
| Pakkevægt | 160 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |