N--GEMBIRD 2-port USB fast charger with pass-through AC socket 20W white
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Quick Charge 3.0 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 3 |
| Oplader type | Indendørs |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 20 W |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 110 - 230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.5 A |
| Maksimal ydeevne | 3680 W |
| Maksimal udgangsspænding | 230 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Port 1 udgangseffekt | 18 W |
| Port 2 udgangseffekt | 20 W |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 2,22 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 1,67 A |
| Port 1 udgangsstrøm | 3 A |
| Port 2 udgangsstrøm | 3 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 72 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 79 mm |
| Vægt | 98 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 105 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |