Back Housing with Frame
Funktioner
| Produkttype | Cover til bagside |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 13 Pro Max |
| Produktfarve | Blå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 30 mm |
| Højde | 60 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 30 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 60 mm |
| Pakkevægt | 100 g |