Samsung CLT-M504S Original-tonerpatron, magenta
Funktioner
| Kapabilitet | CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW; CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 1800 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | SU292A; SU292A |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 138 mm; 138 mm |
| Dybde | 380 mm; 380 mm |
| Højde | 117 mm; 117 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 380 mm |
| Pakkedybde | 138 mm |
| Pakkehøjde | 117 mm |
| Pakkevægt | 1000 kg; 900 g |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser; Laserprint |
| Farve | Ja |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatron |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |