HP 78A
sort - original - LaserJet - tonerpatron (CE278A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 78-tonerpatroner fungerer sammen med:; HP 78-tonerpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 2100 Sider |
| Type | Original; Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke; Enkelt pakke |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 27% |
| Oprindelsesland | Kina, Japan, USA |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 375 mm |
| Dybde | 113 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 580 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 375 mm |
| Pakkedybde | 113 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 818 kg; 790 g |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint; Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1175 x 1000 x 1269 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 36 stk; 36 stk |
| Pallestørrelse (EU) | 1170 x 820 x 1149 mm; 1170 x 820 x 1149 mm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 26 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk; 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 234 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 234 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 168 stk; 168 stk |
| Pallens bruttovægt | 205,4 kg |
| EUR-palle vægt | 153,2 kg; 153,2 kg |