HP 305
sort - original - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk; Pigmentbaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 305-blækpatroner arbejder sammen med: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432; HP 305-blækpatroner arbejder sammen med: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk volumen | 17,9 ml; 2 ml |
| Sort blæk sidekapacitet | 120 Sider |
| Type | Original; Original |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke; Enkelt pakke |
| Oprindelsesland | Kina, USA, Malaysia |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 8 - 90%; 8 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Original HP 305-blækpatron, sort |
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter pr. palle | 2880 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 48 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Pallens bruttovægt | 169,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,11 kg |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 169,3 kg (373.2 Pund); 169,3 kg (373.2 Pund) |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Master (outer) case gross weight (imperial) | 3,11 kg (6.86 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3"); 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Bruttovægt af yderkasse (imperial) | 3,11 kg (6.86 Pund) |