HP 26X
2 pakker - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (CF226XD)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 26-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M402, M426; HP 26-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M402, M426 |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 2 |
| Sort toner sideydelse | 18000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Høj; Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | CF226XD; CF226XD |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 362 mm |
| Dybde | 204 mm |
| Højde | 227 mm |
| Vægt | 1,94 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 204 mm |
| Pakkehøjde | 227 mm |
| Pakkevægt | 2,7 kg |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser; Laserprint |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 2 tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1098 x 986 x 1279 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1098 x 780 x 1057 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1097,3 x 985,5 x 1280,2 mm (43.2 x 38.8 x 50.4"); 1097,3 x 985,5 x 1280,2 mm (43.2 x 38.8 x 50.4") |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 20 stk |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 209 kg (460.8 Pund); 209 kg (460.8 Pund) |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 14 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 11 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 70 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 70 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 44 stk |
| Pallens bruttovægt | 209,5 kg |
| EUR-palle vægt | 139 kg |