HP 207X
Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2210X)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 207 tonerpatroner arbejder sammen med: HP LaserJet Pro M255, M282, M283; HP 207 tonerpatroner arbejder sammen med: HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 3150 Sider |
| Type | Original; Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Højt (XL) udbytte |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Små og mellemstore virksomheder (SMV); Små og mellemstore virksomheder (SMV) |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 363 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Højde | 111 mm |
| Vægt | 550 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 363 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 111 mm |
| Pakkevægt | 770 kg; 770 g |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint; Laserprint |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1100 x 942 x 1254 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4"); 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 227,9 kg (502.4 Pund); 227,9 kg (502.4 Pund) |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 27 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 270 stk |
| Antal papkasser pr. EUR-pallelag | 21 stk; 21 stk |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Produkter pr. palle | 270 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 189 stk |
| Pallens bruttobredde | 111 cm; 111 cm |
| Pallens bruttolængde | 94,2 cm; 94,2 cm |
| Pallens bruttohøjde | 125,4 cm; 125,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 228,4 kg |
| EUR-palle vægt | 166 kg |