Activejet AE-103M blæk (erstatning Epson 103 C13T00S34A; Supreme; 70 ml; lilla)
Funktioner
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | EPSON: 103. EcoTank: L1110, L3110, L3111, L3150, L3151, L3156, L3160, L5190, L1210, L1250, L3210, L3211, L3250, L3251, L3256, L3260, L3266, L3280, L3550, L3560, L5290, L5296, L5590. |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 70 ml |
| Type | Kompatibel |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Erstatning for | EPSON 103 C13T00S34A |
| OEM-kode | Epson 103 C13T00S34A |
Andre funktioner
| Certificering | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |