1000BASE-LX SFP, with DOM
Præstation
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Grænsefladetype | SFP |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3z |
| Duplex system | Fuld |
| Digital diagnose overvågning (DDM) | Ja |
| Fiberkanal porte | 1 |
Funktioner
| Plug and play | Ja |
| Understøtter hot-plug | Ja |
| Nem at installere | Ja |
Godkendelser
| Certificering | MSA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -45 - 75 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 85% |
Vægt & størrelser
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 200 g |