PLANET LRP-101CE netværk forlænger Netværkssender Blå 100 Mbit/s
Præstation
| Type | Netværkssender |
| Maksimal overførselsafstand | 1000 m |
| Understøttede kabeltyper | Cat5e |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 100 Mbit/s |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Produktfarve | Blå |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Link, PoE |
Strømstyring
| Udgangsstrøm | 0,6 A |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 25 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 94 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 26 mm |
| Vægt | 357 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |