2.4/5 GHz 6 dBi Omni WiFi
Præstation
| Frekvensbånd | 2.4 - 5 GHz |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n |
| Forstærkning | 6 dBi |
| Båndbredde | 700 MHz |
| Impedens | 50 ohm (Ω) |
| Vertikal strålebredde | 40° |
| Horisontal strålebredde | 360° |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 6 dBi |
Funktioner
| Antenne type | MIMO retningsbestemt antenne |
| Antennestik type | RP-SMA |
| Polarisering | Lodret polarisation |
| Produktfarve | Hvid |
| Effekthåndtering | 10 W |
| Montering | Væg/pole |
| Formål | Indendørs & udendørs |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,66 kg |