Yealink PA20
streamingadapter til netværksmedie - USB-C / USB-A
Design
| Formfaktor | Dongle |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK |
Funktioner
| Type | AV sender |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| LED-indikatorer | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1; 1 |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 2,2 W; 2,2 W |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C; -10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90%; 0 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 220 mm; 220 mm |
| Dybde | 38 mm; 38 mm |
| Højde | 16 mm; 16 mm |
| Vægt | 75 g; 75 g |
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkedybde | 38 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm |
| Pakkevægt | 87 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |