ZTE Access Point
Wi-Fi 6 (802.11ax) - Intern
Præstation
| Processorproducent | Qualcomm |
| 2 x TS9 | |
| Intern hukommelse | 512 MB |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 55 °C |
Processor
| Processormodel | Snapdragon X55 |
Lagring
| Intern lagerkapacitet | 512 MB |
Design
| Produktfarve | Hvid |
Vægt & størrelser
| Bredde | 118 mm |
| Dybde | 18 mm |
| Højde | 72 mm |
| Vægt | 164 g |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 4500 mAh |
Funktioner
| USB porttype | USB Type-C |
| Netværksstandarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antal brugere | 32 bruger(e) |
| Understøttelse af 4G-bånd | B1,B3,B7,B8,B20,B28,B32,B38,B40,B42,B43 |
| Understøttelse af 3G-bånd | B1,B8 |
| Maksimal downloadhastighed | 2,63 Gbit/s |
Andre funktioner
| SIM-korttype | Nano-SIM |
Trådløse LAN funktioner
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
Dataoverførsel
| Wi-Fi-datahastighed (maks.) | 3600 Mbit/s |
Antenne
| Antenne type | Intern |
Netværk
| Generering af mobilnetværk | 5G |
Mobilt netværk
| Understøttelse af 5G-bånd | n1,n3,n7,n8,n20,n28,n38,n40,n77,n78 |