EAP725-Wall BE5000 Wall Plate
Funktioner
| 2.4 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ingen |
| 5 GHz | Ja |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 5012 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 2882 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at |
| Antal brugere | 250 bruger(e) |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Stråleformning | Ja |
Sikkerhed
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Antal SSID understøttet | 16 |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
Porte & Grænseflader
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
Strømstyring
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Strømforbrug (maks.) | 17 W |
Design
| Placering | Loft, Væg |
| Produktfarve | Hvid |
| Knap til nulstilling | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Antenne
| Antenne type | Intern |
| Antenner, antal | 4 |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 5 dBi |
Præstation
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows 11, Linux |
Godkendelser
| Certificering | FCC, RoHS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 86 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 143 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Monteringssæt | Ja |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |