Table stand accessory for
Funktioner
| Produkttype | Bordstativ |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Polybutylenterephthalat (PBT), Polykarbonat (PC), Polyoxymethylen (POM), Termoplastisk polyesterelastomer (TPEE) |
| Mærke kompatibilitet | Ubiquiti Networks |
| Kapabilitet | UK-Ultra |
Vægt & størrelser
| Bredde | 92,7 mm |
| Dybde | 41,8 mm |
| Højde | 58,8 mm |
| Vægt | 98 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |