Mobile Pixels 101-1011P01 computerskærm 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Berøringsskærm Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Mobile Pixels 101-1011P01 computerskærm 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Berøringsskærm Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Mobile Pixels 101-1011P01 computerskærm 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Berøringsskærm Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.435,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.405,-
DKK
(1.924,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 15.6" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 39.6 cm |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 2 |
| HDMI | Nej |
| Antal mini HDMI-porte | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Nej |
| Højdejustering | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 7 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 7 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 360.68 mm |
| Dybde (uden stativ) | 22.1 mm |
| Højde (uden stativ) | 231.14 mm |
| Vægt (uden stativ) | 1.81 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Mini-HDMI, USB Type-C |
Andre funktioner
| Kapabilitet | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, Switch, XBox, Playstation |