LG Electronics Skærm
100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 21:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.930,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.900,-
DKK
(1.520,00 ekskl. moms)
Andre funktioner
| sRGB dækning (min.) | 95%; 95 |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W; 0,3 W; 0,3 W |
| Brandspecifikke teknologier | AMD FreeSync, Flicker Safe, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Reader Mode, Super Resolution+, HDR Effect, Motion Blur Reduction, Color Calibration, Smart Energy Saving, Auto Input Switch, Dual Controller, Crosshair, Color Weakness Mode |
Funktioner
| Skærmoverflade | Anti-glare; Anti-glare |
Grafik
| AMD FreeSync | Ja; Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1; 1; 1 |
| Antal DisplayPorts | 1; 1; 1 |
| DisplayPort-version | 1,4; 1,4; 1,4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja; Ja; Ja |
| HDMI-version | 1,4 |
| HDMI | Ja |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja; Ja; Ja |
| VESA montering | Ja; Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm; 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 32 W; 32 W; 32 W |
| Strømforbrug (maks.) | 36 W; 36 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W; 0,5 W; 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V; 100 - 240 V; 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F; F; F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G; G; G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 29 kWh; 29 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh; 40 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 816,5 mm; 816,5 mm; 816,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 220 mm; 220 mm; 220 mm |
| Højde (med stativ) | 486,7 mm; 486,7 mm; 486,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,6 kg; 7,6 kg; 7,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 816,5 mm; 816,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,5 mm; 45,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 365,3 mm; 365,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6 kg; 6 kg; 6 kg |
Design
| Belægning | Anti-glare |
Display
| Skærm diagonal (metrisk) | 87 cm; 86,36 cm |
| Skærmopløsning | 2560 x 1080 pixel; 2560 x 1080 pixel; 2560 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 21:9; 21:9; 21:9 |
| Skærmteknologi | IPS; IPS |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1; 1000:1; 1000:1 |
| Kontrastforhold (minimum) | 700:1 |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m²; 400 cd/m²; 400 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 320 cd/m²; 320 cd/m²; 320 cd/m² |
| Synsvinkel, horisontal | 178°; 178°; 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178°; 178°; 178° |
| Responstid | 5 ms; 5 ms; 5 ms |
| Pixel pitch | 0,3124 x 0,310 mm; 0,31 mm; 0,31 mm |
| Standard for farveskala | 99%; sRGB 99% |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver; 16,7 millioner farver; 16,7 millioner farver |
| Farvedybde | 8bit (6bit+FRC) |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz; 100 Hz; 100 Hz |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | DisplayHDR 400; Ja |
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34 tommer); 86,4 cm (34 tommer) |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Paneltype | IPS |
| Farveområde | 99% |