LG Electronics Skærm
34" - 100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 21:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.952,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.922,-
DKK
(1.537,60 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Strømforbrug (maks.) | 36 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 29 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 816,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 223,3 mm |
| Højde (med stativ) | 483,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 816,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 365,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6 kg |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34) |
| Skærmopløsning | 2560 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | IPS |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Responstid | 5 ms |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) | 400 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 320 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixel pitch | 0,312 x 0,31 mm |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Vis antal farver | 16,7 millioner farver |
| Farvedybde | 8-bit (6-bit+FRC) |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |