Elo 4363L skærm - LED baglys - 43" - 8ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
11.765,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
11.735,-
DKK
(9.388,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
11.895,-
DKK
(9.516,00 ekskl. moms)
Display
| Paneltype | TFT |
| Skærm diagonal | 42.5" |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 450 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Antal simultane touchpunkter | 40 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 8 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Skærm form | Flad |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 400 x 400 mm |
| Antirefleksskærm | Ja |
Præstation
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 833.33 t |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1220 mm |
| Pakkedybde | 250 mm |
| Pakkehøjde | 790 mm |
| Pakkevægt | 23.09 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, USB, VGA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Funktioner
| Kan monteres på væggen | Ja |
Andre funktioner
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Synlig størrelse, horisontal | 940.86 mm |
| Digital horisontal frekvens | 31,5 - 80 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 47 - 63 Hz |
| Vægt (uden stativ) | 17.17 kg |
| Højde (uden stativ) | 587.5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 66.4 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 529.25 mm |
| Indbygget kamera | Nej |