Denver PMO-15604 Bærbart tv og skærm Bærbar skærm Sort 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 pixel
Rengøringsspray til skærmen
1x
Denver PMO-15604 Bærbart tv og skærm Bærbar skærm Sort 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 pixel
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Denver PMO-15604 Bærbart tv og skærm Bærbar skærm Sort 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 pixel
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.138,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.108,-
DKK
(886,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Denver PMO-15604 Bærbart tv og skærm Bærbar skærm Sort 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 pixel
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Denver PMO-15604 Bærbart tv og skærm Bærbar skærm Sort 39,6 cm (15.6") LED 1920 x 1080 pixel
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.268,-
DKK
(1.014,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 30 ms |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | Ja |
Lagring
| Indbygget kortlæser | Nej |
Porte & Grænseflader
| USB-port | Ja |
| USB porttype | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal mini HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.3/2.0 |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| AV-indgang | Nej |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| DC-in-stik | Nej |
Netværk
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Funktioner
| Produkttype | Bærbar skærm |
| Produktfarve | Sort |
| VESA montering | Ja |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Garantiperiode | 2 År |
Administrationsfunktioner
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Dansk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Italiensk, Norsk, Polsk, Portugisisk, Svensk |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 6 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Strømforbrug (standby) | 0,2 W |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 5,8 kWh |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 365 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Højde | 235 mm |
| Vægt | 940 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkevægt | 1,55 kg |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
Emballage indhold
| Kamera inkluderet | Nej |
| Kabler inkluderet | HDMI to Mini-HDMI, USB Type-C til USB Type-C |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Hovedtelefoner inkluderet | Nej |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Bæretaske | Nej |
| Brugervejledning | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |