Adobe Creative Cloud All Apps | Download & Produktschlüssel
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
10.217,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
10.187,-
DKK
(8.149,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 95% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sølv |
Porte & Grænseflader
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 44 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 185 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1410997 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 239,3 mm |
| Højde (med stativ) | 569,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,9 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 45,4 mm |
| Højde (uden stativ) | 363,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 694 mm |
| Pakkedybde | 212 mm |
| Pakkehøjde | 496 mm |
| Pakkevægt | 8,9 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |