IPCAM-2800 INDOOR CAMERA
Præstation
| Type | IP-sikkerhedskamera |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| PTZ-kontrol | Ja |
Design
| Formfaktor | Kuppel |
| Monteringstype | Bord/Væg |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| LED-indikatorer | Ja |
| Husmateriale | Glas, Plast |
Linsesystem
| Zoom kapacitet | Ja |
| Registringsafstand | 8 m |
| Fast fokus | Ja |
Nattesyn
| Nattesyn | Ja |
| Nattesyn, afstand | 8 m |
Video
| Samlet antal megapixels | 3 MP |
| Billedhastighed | 20 fps |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Ja |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
Lagring
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | SD |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 256 GB |
Sikkerhed
| Indbygget sirene | Ja |
| Bevægelsessensor (video) | Ja |
Administrationsfunktioner
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Vægt & størrelser
| Bredde | 72 mm |
| Dybde | 109 mm |
| Højde | 72 mm |
| Vægt | 276 g |
| Kabellængde | 2 m |
Emballage indhold
| Antal kameraer | 1 |
| Kabler inkluderet | USB |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |