Produkt nr: CL-F100-PL12SW-A
EAN: 4713227523349
Varenummer: F20819981
billigst-pricerunner
Thermaltake Riing 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F100-PL12SW-A
EAN: 4713227523349
Varenummer: F20819981
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(832,00 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-F100-PL12SW-A
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Præstation
Passende til rumtype Computerkabinet
Type Ventilator
Ventilator diameter 12 cm
Understøttede procesorsokler Ikke understøttet
Kompatibel processor serie Ikke understøttet
Omdrejningshastighed (min.) 500 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 1500 rpm
Støjniveau (lav hastighed) 19,8 dB
Støjniveau (høj hastighed) 25,2 dB
Maksimal luftstrøm 40,9 kubikfod/min.
Maksimalt lufttryk 1,4 mmH2O
Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) Ja
Lejetype Hydraulisk
Design
Produktfarve Hvid
Antal blæsere 3 blæser(e)
Belysning LED Ja
Antal lysdioder 54
Belysningsfarve Flere
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 3,24 W
Startspænding 9 V
Vægt & størrelser
Vægt 189 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm
Andre funktioner
Lejets levetid (L10) 40000 t
Ventilatorens nominelle spænding 5, 12 V