W=800 D=1200 H=100mm PLINTH
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 556 mm |
| Dybde | 556 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 10 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 10 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 770 x 970 x 100 mm |
| Statisk belastning | 1000 Kg |