PÓLKA DO SZAF 19 800MM SZARA LANBERG (1U/483X500MM UDZWIG DO 25KG, MONTAZ 4 PUNKTOWY)
| Produkttype | Rackhylde - 483 x 500 mm |
| Produktmateriale | Stål |
| Rackstørrelse | 19" |
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Bredde | 48.26 cm |
| Dybde | 50 cm |
| Højde | 4.5 cm |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| Vægt | 2.02 kg |
| Farve | RAL 7035, grå |
| Egenskaber | 4-punktfiksering, til 800 mm dybe kabinetter, fast |
| Service & Support | Begrænset garanti: - 2 år |