Middle Atlantic MFR Series MFR-RRK-12 kit til rack med spor
12U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 12U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | MFR Series |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 88,9 mm |
| Pakkedybde | 622,3 mm |
| Pakkehøjde | 31,8 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
FR series furniture racks are the economical solution for mobile presentation systems. Engineered and rigorously tested to provide years of trouble-free service, these racks feature premium bolt-through casters and rigid construction for reliability.