Middle Atlantic kit til rack med spor
16U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 16U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | MFR Series |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 101,6 mm |
| Pakkedybde | 736,6 mm |
| Pakkehøjde | 50,8 mm |
| Pakkevægt | 1,91 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
This is a 10-32 threaded rear rackrail which fits matching-size MFR series racks.