D=800 SLIDING SHELF BLACK
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Montage hul form | Oval |
| Nem montering | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 465 mm |
| Dybde | 525 mm |
| Højde | 450 mm |
| Montering - dybde (maks) | 62,5 cm |
| Montering - dybde (min) | 55 cm |
| Vægt | 3,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,11 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 525 x 44 mm |
| Statisk belastning | 30 Kg |
| Stativ-montering | Ja |