D=600 L-TYPE SUPPORT MODULES
Funktioner
| Type | Beslag |
| Produktfarve | Sølv |
Vægt & størrelser
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Højde | 450 mm |
| Vægt | 1,37 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,38 kg |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 100 Kg |
| Type | Beslag |
| Produktfarve | Sølv |
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Højde | 450 mm |
| Vægt | 1,37 kg |
| Pakkevægt | 1,38 kg |
| Statisk belastning | 100 Kg |