QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
strømforsyningsadapter - 90 Watt
Producent: Qnap
Produkt nr: SP-2BAY-ADAPTOR-90W
EAN: 4712511123722
Varenummer: F1688213
billigst-pricerunner
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W
Producent: Qnap
EAN: 4712511123722
Varenummer: F1688213
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 27/05-2026
(725,60 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv Strømforsyningsadapter til QNAP SP-2BAY-ADAPTOR-90W - 90 Watt
Læg i kurv nu og få optimal ydeevne fra din QNAP netværksløsning!
Funktioner
Formål Lagringsserver
Strømforsyningstype Universel
Stærkstrøm typen AC-to-DC
Udgangseffekt 90 W
Supplerende strømkontakter Ja
Aftagelige strømforbindelser Ja
Kapabilitet TS-259 Pro+, TS-269 Pro
Design
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 140 mm
Dybde 181 mm
Højde 40 mm