Produkt nr: TRAY-35-NK-BLK02
EAN: 4712511129199
Varenummer: F2803998
billigst-pricerunner
QNAP harddiskbakke for system
QNAP harddiskbakke for system
Producent: Qnap
Produkt nr: TRAY-35-NK-BLK02
EAN: 4712511129199
Varenummer: F2803998
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 04/06-2026
(454,40 ekskl. moms)
Producent: Qnap
Produkt nr: TRAY-35-NK-BLK02
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer ydeevnen og udvid lageret med QNAP harddiskbakke til system
Bestil din QNAP harddiskbakke nu og oplev fordelene ved mere lagerplads og øget ydeevne!
Funktioner
Størrelse 8,89 cm (3.5")
Antal understøttede HHD'er Ja
HDD-størrelse 2.5/3.5"
Vægt & størrelser
Vægt 200 g
Dybde 181 mm
Højde 40 mm
Bredde 140 mm