Produkt nr: AC045W4530-D
EAN: 5714590025538
Varenummer: F22925855
billigst-pricerunner
ProXtend
ProXtend
Producent: ProXtend
Produkt nr: AC045W4530-D
EAN: 5714590025538
Varenummer: F22925855
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(299,20 ekskl. moms)
Producent: ProXtend
Produkt nr: AC045W4530-D
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev den ultimative strømforsyning med ProXtend - en smart adapter, der leverer en kraftfuld og pålidelig strømforsyning til dine enheder. Med en 4,5x3,0 mm stik er denne 45 Watt adapter skræddersyet til at opfylde alle dine strømforsyningsbehov.
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Stærkstrøm typen AC-to-DC
Indgangsspænding 100 - 240 V
Indgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 1.5 A
Udgangseffekt 45 W
Udgangsspænding 19.5 V
Udgangsstrøm 2.31 A
Effektivitet 89%