Middle Atlantic MFR-RRK-20
komponenter til montering
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 20U |
| Certificering | Greenguard |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95,2 mm |
| Pakkedybde | 914,4 mm |
| Pakkehøjde | 44,5 mm |
| Pakkevægt | 2,22 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |