Middle Atlantic HP500
stativskruer
Funktioner
| Type | Rack screws |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Højde | 19 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 500 stk |
| Pakkebredde | 88.9 mm |
| Pakkedybde | 152.4 mm |
| Pakkehøjde | 88.9 mm |
| Pakkevægt | 2.18 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 500 |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Standard 3/4" long rack screws with 10-32 threads feature self-guiding pilot points. HP Series truss head screws provide a clean, modern appearance and fit under optional trim strips, for the most attractive finish. Includes factory-installed nylon washer.