Middle Atlantic HP
stativskruer
Funktioner
| Type | Rack screws |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Højde | 19 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 76,2 mm |
| Pakkedybde | 127 mm |
| Pakkehøjde | 25,4 mm |
| Pakkevægt | 330 g |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 100 |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
Standard 3/4” long rack screws with 10-32 threads feature self-guiding pilot points. HP Series truss head screws provide a clean, modern appearance and fit under optional trim strips, (see pg. 147) for the most attractive finish.