Lenovo ADLX45NAC3A
strømforsyningsadapter - 45 Watt
Producent: Lenovo
Produkt nr: 01FR053
EAN: 5706998672810
Varenummer: F18063592
billigst-pricerunner
Lenovo ADLX45NAC3A
Lenovo ADLX45NAC3A
Lenovo ADLX45NAC3A
Lenovo ADLX45NAC3A
Producent: Lenovo
Produkt nr: 01FR053
EAN: 5706998672810
Varenummer: F18063592
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(488,80 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv Lenovo strømforsyningsadapter med en effekt på 45 Watt
Køb nu, og få stabil strøm til din enhed med det samme!
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Indgangsspænding 100 - 240 V
Indgangsfrekvens 50/60 Hz
Udgangseffekt 45 W
Udgangsspænding 20 V
Udgangsstrøm 2,25 A