2.5 NVME Hot Swap Tray
Funktioner
| Type | Andet |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 70 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
| Type | Andet |
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 70 g |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 250 g |