Inter-Tech SWAS-550/800
stativgulvpanel - 1U
Producent: INTER-TECH
Produkt nr: 88887259
EAN: 4260455644266
Varenummer: F18172435
billigst-pricerunner
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Inter-Tech SWAS-550/800
Producent: INTER-TECH
Produkt nr: 88887259
EAN: 4260455644266
Varenummer: F18172435
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(440,00 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få styr på din IT-infrastruktur med Inter-Tech SWAS-550/800 stativgulvpanel
Køb nu og oplev forskellen i din IT-infrastruktur i morgen
Funktioner
Type Skuffeenhed
Produktfarve Sort
Rackkapacitet 1U
Vægt & størrelser
Bredde 485 mm
Dybde 550 mm
Højde 44,5 mm