Equip EZVS-19-1-35-B tilbehør til rack Stativhylde
Producent: Equip
Produkt nr: EZVS-19-1-35-B
EAN: 4015867232682
Varenummer: F24884196
billigst-pricerunner
Producent: Equip
Produkt nr: EZVS-19-1-35-B
EAN: 4015867232682
Varenummer: F24884196
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(442,40 ekskl. moms)
Produkt nr: EZVS-19-1-35-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fleksibel 19\" Hylder til Server Skabe - Optimer din opbevaringsplads!
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Sort
Maksimal vægtkapacitet 100 g
Styrehjul Nej
Kan monteres på væggen Nej
Rackkapacitet 1U
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 19"
Bredde 485 mm
Dybde 347 mm
Højde 44 mm
Tykkelse af materiale 1 mm
Vægt 2.38 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 500 mm
Pakkedybde 375 mm
Pakkehøjde 55 mm
Emballage indhold
Monteringssæt Nej
Hurtig installationsvejledning Nej
Tekniske detaljer
Pallens bruttovægt 310.68 kg
Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) 0,171
Palle nettohøjde 2310 mm
Palle nettobredde 1050 mm
Palle nettodybde 1300 mm
Palle nettovægt 15 kg
Logistik data
Produkter pr. palle 112 stk
Hovedkasser pr. palle (udvendigt) 16 stk
Lag pr. palle 4 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 595 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 500 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 515 mm