Sharkoon 4044951037575 dockingstation Trådløs USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Sort
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Hub-grænseflader | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Husmateriale | Aluminium |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 25,5 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 18,5 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Kabellængde | 0,45 m |