Pro Thunderbolt 4 Smart Dock
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| PowerShare | Ja |
| Antal USB-porte med understøttelse af PowerShare | 4 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 130 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
| DC-in-stik | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN klar | Ja |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| HD-type | 8K Ultra HD |
| Maksimal digital opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| Antal understøttede skærme | 4 |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC |
| Strømstik | USB Type-C |
| Strømforsyning | 180 W |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 35,2 mm |
| Højde | 205 mm |
| Vægt | 579 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Hurtig start guide | Ja |
CO2-aftryk
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 93,6 |
| PAIA-version | GaBi version 1, 2025 |
| Udledning af kulstof i slutningen af levetiden (kg CO2e) | 1,1232 |
| Kulstofudledning, logistik (kg CO2e) | 1,9656 |
| Kulstofudledning, produktion (kg CO2e) | 30,0456 |
| Kulstofudledning, energiforbrug (kg CO2e) | 60,4656 |