Lenovo
dockingstation - USB-C - HDMI, DP - 1GbE
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Mikrofonindgang | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000 Mbit/s |
Præstation
| Farvenavn | Eclipse Black |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal digital opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Produktfarve | Sort |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC/ICES; CE; KCC; RCM; BSMI; VCCI; CB; cULus; EAC; TUV- Mark; LoA; Ukraine DoC; NOM |
Nedkøling
| Indbygget ventilator | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
| Strømstik | USB Type-C |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 137 g |