Common Silver Multiport
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 2.0 Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
Præstation
| Produktfarve | Sølv |
| Hub-grænseflader | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Vægt | 104 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 3,53 mm |
| Pakkedybde | 1,52 mm |
| Pakkehøjde | 12,4 mm |
| Pakkevægt | 93 g |
Logistik data
| Toldproduktkode (TARIC) | 8504407001 |