Microsoft Surface Dock
dockingstation - Thunderbolt 4 - 3 x Thunderbolt - 1GbE, 2.5GbE
Bærbar inkl. Docking Station
1x
Microsoft Surface Dock
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
=
Microsoft Surface Dock
1x
FG Universal Docking Station USB-C 5K - Dual 4K med 100W strømforsyning til bærbar
Før
3.586,-
DKK
SPAR
100,-
DKK
3.486,-
DKK
(2.788,80 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 4 |
| Hub-grænseflader | 3.5mm, RJ-45, Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 3 |
| Thunderbolt 4 porte antal | 3 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
| Porte, antal | 10 |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Indbygget kortlæser | Ja |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| USB strømforsyning revision | 3.1 |
| USB strømforsyning op til | 165 W |
| Kabeltype | Rundt kabel |
Netværk
| Ethernet-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 2500 Mbit/s |
Vægt & størrelser
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 21,3 mm |
| Vægt | 410 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |