DIGITUS Professional Soho Series DN-19-07U-S-PD
kabinet - 7U
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-07U-S-PD
EAN: 4016032432524
Varenummer: F21509603
billigst-pricerunner
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-07U-S-PD
EAN: 4016032432524
Varenummer: F21509603
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(744,00 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-19-07U-S-PD
Læs mere her
DIGITUS Professional Soho Series DN-19-07U-S-PD - Kabinet med 7U - Organiser dit hjemmekontor
Bestil nu og få mere overskud i din hverdag!
Funktioner
Rackkapacitet 7U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 60 kg
Produktfarve Grå
Materiale Stål
Dørkonstruktion Stål
Sidepaneler medfølger Ja
Dørlås til hoveddøren Ja
Rack skinner Ja
Kølingstype Passiv
Kode for international beskyttelse (IP) IP20
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 540 mm
Dybde 400 mm
Højde 370 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 590 mm
Pakkedybde 450 mm