DIGITUS Professional DN-19-PB-TB
beslag til krydsfelt
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-PB-TB
EAN: 4016032456995
Varenummer: F20689731
billigst-pricerunner
Producent: Digitus
Produkt nr: DN-19-PB-TB
EAN: 4016032456995
Varenummer: F20689731
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(548,80 ekskl. moms)
Produkt nr: DN-19-PB-TB
Læs mere her
DN-19-PB-TB - Forbedre Ordnung og Holdbart Kabel Management
Funktioner
Type Øverste panel
Produktfarve Grå
Husmateriale Stål
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Emballeringsdata
Pakkebredde 515 mm
Pakkedybde 255 mm